Наші — серед найсильніших

    Дата публікації: 09.07.2025
    Найкращий: петрівчанин Руслан Левищенко здолав усіх суперників у змаганнях на праву і на ліву руку. Фото з фейсбук-сторінки «Комунальний заклад Петрівської сільської ради “Центр культурних послуг”»

    Двоє армреслерів з Петрівської громади стали найкращими на Кубку Ізмана

    28 червня, у День Конституції України, Петрівська громада втрет є приймала Кубок Ізмана з армреслінгу, зібравши близько сотні спортсменів з різних куточків України: Киє ва, Київської, Житомирської, Черкаської, Чернігівської і Сумської областей. Атлети демонстрували свою силу та майстерність, змагаючись як на ліву, так і на праву руку. Організатором змагань виступив Комунальний заклад «Центр культурних послуг»

     

    Турнір відбувався у центрі Старих Петрівців, на головній сцені просто неба. Завдяки злагодженій роботі організаторів і професійному суддівству на чолі із суддею національної категорії Владиславом Дзісяком змагання успішно завершилися протягом одного дня.

    — Кубок Ізмана завжди приваблює сильних спортсменів, серед яких багато титулованих атлетів — чемпіонів та призерів всеукраїнських змагань. Для наших спортсменів це чудова можливість здобути досвід і перевірити власні сили у боротьбі з більш досвідченими та сильними суперниками. Таких змагань, де можна отримати цінний досвід, проводиться не так багато, тому спортсмени з різних регіонів охоче приїжджають до нас, — зазначив тренер спортивного клубу «Нептун» Євгеній Пінчук.

    У змаганнях брали участь спортсмени у двох вікових категоріях: дорослі та юніори. У категорії юніорів абсолютним переможцем став Руслан Левищенко, вихованець місцевого клубу «Нептун», який здобув перші місця як на ліву, так і на праву руку.

    Серед дорослих дівчат Зоряна Шевчук виборола почесне третє місце на ліву руку.

    Усі призери турніру отримали медалі з пам’ятним фото Іллі Ізмана, переможці були нагороджені кубками, а кожен учасник змагань отримав диплом.

    Довідка

    Кубок Ізмана є традиційним турніром, присвяченим пам’яті видатного спортсмена — майстра спорту України Іллі Ізмана. Він був чемпіоном України, учасником чемпіонатів Європи та світу з армреслінгу. З початку повномасштабного вторгнення Ілля став на захист Батьківщини і, на жаль, загинув під Бахмутом. Хоча він був уродженцем Луганської області, останні понад десять років жив на Київщині та активно представляв нашу область на всіх змаганнях, популяризуючи цей вид спорту.

     

    Читайте також

    Місце, де чекають своїх

    Читати далі

    «Не дай, Боже, нікому таке пережити»

    Читати далі

    «Плани, яким не судилося здійснитися»

    Читати далі

    «Завжди допомагав товаришам»

    Читати далі

    Загинув на Донеччині за Україну

    Читати далі

    Замість весільного маршу — прощання

    Читати далі

    Два роки чекали на диво

    Читати далі

    Забрала хвороба

    Читати далі

    Право на власне майбутнє

    Читати далі

    Вимір відповідальності

    Читати далі

    Пам’ять, що гартує, та відповідальність, що рятує

    Читати далі

    «Плани, яким не судилося здійснитися»

    Читати далі

    «Завжди допомагав товаришам»

    Читати далі

    «На нього завжди можна було покластися»

    Читати далі

    Загинув на Донеччині за Україну

    Читати далі

    Замість весільного маршу — прощання

    Читати далі