«Він був справжнім»
Дата публікації: 05.05.2025
Петрівська громада знову отримала сумну звістку з передової. Захищаючи рідну землю, загинув житель Нових Петрівців Олександр Палій, позивний «Дєд». Рідні, побратими та односельці провели Героя в останню путь
23 квітня Петрівська громада попрощалася з Олександром Палієм. Захисник народився 30 травня 1972 року в селі Лютіж, проте майже все життя мешкав у Нових Петрівцях. Тут навчався в місцевій школі, а згодом працював водієм на хлібозаводі «Цар Хліб».
З початком великої війни Олександр долучився до лав самооборони громади, був одним з організаторів блок-постів, став членом Петрівського ДФТГ.
— Як добрий організатор був призначений командиром взводу нашого добровольчого формування. Він був надійним, відважним, справжнім. Нам досі не віриться, що його вже немає з нами… — ділиться командир Петрівського добровольчого формування №1 Олександр Мороз.
За власним бажанням Олександр Палій вступив до лав Національної гвардії в листопаді 2023-го, служив у військовій частині 3027. Воював на Лиманському та Куп’янському напрямках. 17 квітня загинув, виконуючи бойове завдання. У травні Олександрові мало виповнитися 53 роки.
У захисника залишилися дружина, син і донька.
Глибоко сумуємо та розділяємо горе родини полеглого Героя! Вічна пам’ять та слава!
Читайте також

Місце, де чекають своїх

«Не дай, Боже, нікому таке пережити»

«Плани, яким не судилося здійснитися»

«Завжди допомагав товаришам»

Загинув на Донеччині за Україну

Замість весільного маршу — прощання
Два роки чекали на диво
Забрала хвороба
Право на власне майбутнє
Вимір відповідальності
Пам’ять, що гартує, та відповідальність, що рятує
«Плани, яким не судилося здійснитися»
«Завжди допомагав товаришам»
«На нього завжди можна було покластися»
Загинув на Донеччині за Україну