День Незалежності: як відсвяткувала громада
Дата публікації: 03.09.2025
22 та 23 серпня петрівчани відзначили День Державного прапора і День Незалежності України. Відбувся концерт, відкриття виставки, благодійний ярмарок і нагородження захисників
22 серпня на сцені Будинку культури в Нових Петрівцях виступали діти й дорослі: танцюристи й вокалісти з усієї громади. Завершилося дійство патріотичним флешмобом танцювальних колективів.
— Єдине, що 22 серпня, коли ми проводили більшість заходів, нас трішки підвела погода, пішов дощ. Дітки планували дуже гарний флешмоб у парковій зоні, але нам довелося його адаптувати під умови будинку культури. Глядачів було значно менше через негоду і швидку зміну локації проведення, — пояснює директорка КЗ «Центр культурних послуг» Петрівської сільської ради Юлія Іванова.
Також у громаді відбувся благодійний ярмарок, під час якого збирали кошти на ЗСУ.
У Національному музеї-заповіднику української військової звитяги, що в Нових Петрівцях, провели три заходи в різні дні.
23 серпня, на День прапора, біля музею ветерани війни Артем Якимець і Володимир Зайченко урочисто підняли синьо-жовтий стяг. Також тут було вручено понад 100 нагород добровольцям, ветеранам і воїнам, зокрема медалі «За відвагу», «За оборону рідної держави», «Незламним героям російсько-української
війни» та почесні грамоти й подяки.
У цьому ж музеї відкрили виставку «Символ нації у візерунках». На ній представлено унікальні витинанки та картини майстрині Тетяни Кашуби й сучасні стилізовані ляльки-мотанки, створені співробітниками музею.
Також Дню Незалежності присвятили нагородження переможців Чемпіонату Петрівської громади з футболу 2025. Цього року чемпіоном став ФК «Будівельник» (капітан Андрій Волошин), на другому місці ФК «BEERLAND» (капітан Назар Півень), а бронзову нагороду здобув ФК «Нептун» (капітан Дмитро Пономаренко).


Фото з фейсбук-сторінки Петрівської громади та Національного музеюзаповідника української військової звитяги
Читайте також

Місце, де чекають своїх

«Не дай, Боже, нікому таке пережити»

«Плани, яким не судилося здійснитися»

«Завжди допомагав товаришам»

Загинув на Донеччині за Україну

Замість весільного маршу — прощання
Два роки чекали на диво
Забрала хвороба
Право на власне майбутнє
Вимір відповідальності
Пам’ять, що гартує, та відповідальність, що рятує
«Плани, яким не судилося здійснитися»
«Завжди допомагав товаришам»
«На нього завжди можна було покластися»
Загинув на Донеччині за Україну