Щоб зручний графік мати, треба перевізника «дістати»

  маршрутне таксі під’їхало на зупинку, жінка заходить в автобус

  У Київській обласній військовій адміністрації радять жителям громади самим звертатися до перевізників з пропозиціями щодо подовження руху транспорту. Контакти маршрутників можна знайти на сайті КОВА

   

  «Київське море» отримало відповідь на запит про графік і подовження руху маршрутних таксі, які проходять через нашу громаду

   

  Місцеві підприємці та жителі громади скаржаться на те, що маршрутки, які йдуть через наші села, припиняють рух дуже рано. Через це складніше дістатися з роботи та на роботу.

   

  РЕЄСТР – НА САЙТІ КОВА

   

  «Київське море» надіслало інформаційний запит до Київської обласної військової адміністрації щодо того, за яким графіком їздять автобуси і які дії необхідно зробити, щоб подовжити графік руху маршрутних таксі. Ми отримали відповідь за підписом т.в.о. голови КОВА Дмитра Назаренка. В ній ідеться: «Реєстр міжміських та приміських (внутрішньообласних) автобусних маршрутів загального користування, організатором яких є Київська обласна державна адміністрація (далі – Реєстр), розміщений на офіційному веб-сайті КОДА (КОВА) у мережі інтернет за посиланням: https://koda.gov.ua: Головна→Громадськості→Відкриті дані→Пасажирські перевезення.

   

  Скориставшись інформацією, наведеною в Реєстрі, можна обрати маршрут потрібного напрямку та ідентифікувати його номер. Визначившись з номером маршруту, є можливість запитати розклад його руху у відповідного перевізника, контактні дані якого наведено в уже згаданому вище Реєстрі, або організатора перевезень – КОДА (КОВА)…

   

  Перевізник повинен здійснювати перевезення пасажирів на відповідному маршруті згідно з розкладом руху, який затверджується організатором».

   

  «Зміни розкладу руху, зокрема в частині збільшення кількості рейсів, може ініціювати перевізник, якщо тому є підстави (наприклад на підставі звернень пасажирів), наявна технічна можливість (наприклад потрібна кількість автобусів)», – відповіли нам у КОВА.

   

  Тобто якщо хочемо мати більше рейсів, маємо самі звертатися до перевізників з таким запитом.

   

   

  Добре їхати вдень: а ввечері маршрутка Київ – Димер завершує рух досить рано

   

   

  ПОРЯДОК ДІЙ

  Отже, якщо вас не влаштовує графік руху на конкретному маршруті, спочатку варто з’ясувати, чи це водії відхиляються від розкладу руху, чи сам розклад не зручний. Для цього:

   

  • Заходите на сайт КОВА та знаходите на ньому згаданий вище Реєстр.
  • Знаходите у Реєстрі потрібний маршрут.
  • В інформації про маршрут знаходите контактні дані перевізників і графік руху.
  • Якщо графіка руху немає (а досить часто у відповідних графах Реєстру стоять прочерки), звертаєтесь з відповідним запитанням до перевізника або до КОВА.
  • Якщо контактний номер перевізника не відповідає (що ймовірно, оскільки в більшості це номери не мобільних, а стаціонарних телефонів), звертаєтесь до КОВА як організатора перевезень з запитанням про графік руху.
  • Звернення або запит до КОВА можна надіслати на електронну адресу publ-info@koda.gov.ua або ж принести особисто та вкинути у скриньку для звернень біля входу до будівлі КОВА за адресою м. Київ, пл. Лесі Українки, 1 (ст. м. «Печерська»). У зверненні обов’язково слід зазначити свої контактні дані.
  • Маючи інформацію про графік руху, все одно звертаєтесь до перевізника, бо лише він може ініціювати збільшення кількості рейсів.

   

  Як бачимо, це зачароване коло може розірвати тільки наполегливість і активність кожного пасажира, який прагне покращити ситуацію.

   

  Читайте також

  Секрети гарного врожаю

  Читати далі
  маршрутне таксі під’їхало на зупинку, жінка заходить в автобус

  Щоб зручний графік мати, треба перевізника «дістати»

  Читати далі

  Які часи – такі й колядки

  Читати далі

  Різдвяна паляниця

  Читати далі
  інструкція, як діяти, побачивши ворожий дрон

  «єППО» працює – ворожий «мопед» фіксує

  Читати далі

  5 порад від сімейної лікарки

  Читати далі

  Поспівати, потанцювати, побоксувати…

  Читати далі

  Правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів

  Читати далі

  Святий Валентин – покровитель закоханих і коханих

  Читати далі

  Зимування овочів

  Читати далі

  Замов собі газету!

  Читати далі

  Козацька піца

  Читати далі

  Земля годує і наснагу дарує

  Читати далі

  У Старих Петрівцях шиють фліскі та плитоноски

  Читати далі

  Петрівськими пасками ласували на фронті

  Читати далі

  У Київської ОВА – новий голова

  Читати далі
  обкладинка газети на зеленому тлі

  Весна надії

  Читати далі
  Командувач Об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв вручає нагрудний знак «За службу та звитягу» ІІІ ступеня начальнику штабу Петрівського ДФТГ Русланові Козеру

  У громаді відзначили День добровольця

  Читати далі

  Громада провела в останню путь двох захисників

  Читати далі
  упаковка світлодіодних ламп

  Лампочка нова – економія чимала

  Читати далі

  Рік великої війни – рік мужності та сили

  Читати далі

  У громаді відкрився Цифровий навчальний центр DLC

  Читати далі