Чемпіоном можна стати в будь-якому віці

  Спортивний клуб нашої громади запрошує на бокс, армрестлінг, фітнес, стретчинг та футбол

   

  Чи може сільський спортивний клуб виховувати чемпіонів і проводити змагання всеукраїнського рівня? Так, переконаний майстер спорту, президент Федерації армрестлінгу Київської області, завідувач філії «Центру культурних послуг» Петрівської громади – спортивного клубу «Нептун» та тренер Євгеній Пінчук. Він розповів, які послідовні кроки робить для досягнення цієї мети та чому кожен житель громади може знайти в клубі заняття до душі

   

  МЕТА – НАЙКРАЩИЙ КЛУБ ОБЛАСТІ

   

  – Що пропонує жителям громади спортивний клуб «Нептун»?

   

  – Для дітей і дорослих – армрестлінг, футбол (наша команда «Нептун» має давню історію), фітнес і стретчинг (змішаний вид занять, де поєднується йога і спорт) та суто для дітей заняття боксом. Для всіх охочих зайнятися своїм здоров’ям у нас на першому поверсі є тренажерна зала, маємо навіть дошку Євмінова. До широкомасштабного вторгнення в клубі активно працювали секції карате та українського рукопашу Спас, але ці тренери, Юрій Духота й Олексій Яцина, зараз захищають нас усіх у лавах ЗСУ.

   

  Загалом по Київській області таких саме комунальних закладів дуже мало, це в більшості приватні клуби. Ми ж фінансуємося з місцевого бюджету, відповідно в нас дитячі секції до 18 років безоплатні, а дорослі абонементи коштують символічні суми. В нас досвідчені та водночас перспективні тренери, які щоразу підвищують планку розвитку.

   

  Моя мета як керівника – щоб «Нептун» був не просто клубом, куди можна прийти й отримати спортивну послугу, а щоб у цьому клубі виростали діти й дорослі, які представлятимуть нашу громаду на змаганнях різного рівня. Попри війну ми прямуємо до цієї мети.

   

  – Що вам уже вдалося?

   

  – На змаганнях ми виступаємо в двох секціях: з боксу та з армрестлінгу. У нас уже є чемпіони області – як у боксі, так і в рукоборстві. Возимо дітей і дорослих з нашої громади на чемпіонати України. Наприклад, у серпні на чемпіонаті України з армрестлінгу громаду представляли двоє дорослих і четверо юніорів. Вважаю це чималим здобутком. У грудні на кубку області від нашої громади були семеро учасників, вдалося вибороти призові місця – перше й третє.

   

  Другий наш вид діяльності – ми самі організовуємо турніри. Влаштовуємо дружні змагання з боксу для учасників із Вишгородського району та Києва. З армрестлінгу організовуємо змагання, семінари й суддівські семінари. Минулого року провели кілька відкритих турнірів Петрівської громади, а якраз напередодні широкомасштабного вторгнення в нашій громаді відбувся чемпіонат області з армрестлінгу. Цього року 14 січня у Старих Петрівцях відбувся перший відкритий турнір з армрестлінгу пам’яті Іллі Ізмана – відомого армрестлера, який загинув у боях під Бахмутом.

   

  «МОЯ МРІЯ – ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ ТА СВІТУ»

   

  – Чи є якісь обмеження щодо занять спортом у «Нептуні»?

   

  – Є регламенти. Бокс у нас секція для дітей, туди ми беремо з 4 до 18 років. Армрестлінг – це секція для дітей і дорослих, туди набір починаємо лише після 10 років. Армрестлінг підійде і дитині, і дорослому будь-якого рівня підготовки. Що для жінок, що для чоловіків.

   

  Дуже надихає приклад нашого нинішнього тренера з армрестлінгу Владислава Дзісяка. Він багаторазовий чемпіон України, чемпіон Європи з армрестлінгу. При тому що він почав займатися армрестлінгом у 37 років! Тому, якщо вам 30 чи 40 і ви цим ніколи не займалися, можете прийти і за пів року – рік навіть спробувати себе на змаганнях.

   

  Не фізкультура, а спорт: вихованці «Нептуна» активно беруть участь у змаганнях різного рівня

   

  – Про що мрієте в розвитку «Нептуна»?

   

  – Моя мрія – чемпіони України та світу. Та це вже не мрія, а мета, яка потребує трошки часу та ресурсів. Думаю, за рік-три ми матимемо в громаді чемпіонів України. Також мрія – це місцева боксерська школа. Мінішкола вже є, просто потрібне масштабування, простір для рингу. Ще – провести в нашій громаді чи в нашому районі чемпіонат України з армрестлінгу та чемпіонат області з боксу. Поступово ми все це втілимо в життя.

   

  ЗРОБИТИ СПОРТ СІМЕЙНИМ ЗАНЯТТЯМ

   

  – Як ви оцінюєте рівень фізичної культури в нашій громаді?

   

  – Ми вже перегнали інші громади, наприклад, Вишгород за активністю в проведенні змагань, адже в нас уже проводяться обласні чемпіонати. Проте загальний рівень фізичної культури в нас дещо нижчий, ще немає такого гуртування довкола спорту. Але позитивна динаміка є і тут. Наприклад, я її бачу як тренер по меншій моїй групі з боксу, це діти 5-10 років. Батьки, які приводять дітей у групу, за якийсь час самі також ідуть у секції. Це якраз підвищує нашу культуру. Думаю, за кілька років спорт буде в нашій громаді сімейною традицією.

   

  Загалом спорт дуже добре загартовує характер, виховує дисциплінованість. Ті, хто змалечку займався спортом, у дорослому віці легше переживатимуть різні стресові ситуації. Тому навіть якщо ваша дитина не стане чемпіоном, вона точно буде сильною особистістю.

   

  📍с. Старі Петрівці,
  вул. Князя Святослава, 54
  📞+38 (098) 991 35 58
  ⌛Пн: 12.00 ­ – 22.00,
  Вт­-Сб: 10.00 ­ – 22.00,
  Нд: вихідний

   

  ©  Текст – Ольга Стукало, фото з архіву спортивного клубу «Нептун»

   

  Читайте також

  схематичне зображення розташування закладів освіти

  Об’єднання шкіл: «за» і «проти»

  Читати далі
  Жінка стоіть і рукою вказує на волонтерську нагороду

  Волонтерська рота

  Читати далі
  Спортсмени на п’єдесталі

  Як армрестлінг змінює життя

  Читати далі

  Війна і робота

  Читати далі

  «Наші автівки їздять від Донеччини до Херсонщини»

  Читати далі

  «Стугни», врятовані на березі Ірпеня

  Читати далі

  «Труселькові феї»

  Читати далі

  Життя після поранення

  Читати далі

  Під обстрілами повертав світло в громаду

  Читати далі

  Чемпіоном можна стати в будь-якому віці

  Читати далі

  Гуртом і розписи відновлювати легше

  Читати далі

  Нас не зламати!

  Читати далі
  обкладинка газети на зеленому тлі

  Весна надії

  Читати далі
  Командувач Об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв вручає нагрудний знак «За службу та звитягу» ІІІ ступеня начальнику штабу Петрівського ДФТГ Русланові Козеру

  У громаді відзначили День добровольця

  Читати далі

  Громада провела в останню путь двох захисників

  Читати далі
  упаковка світлодіодних ламп

  Лампочка нова – економія чимала

  Читати далі

  Рік великої війни – рік мужності та сили

  Читати далі

  У громаді відкрився Цифровий навчальний центр DLC

  Читати далі

  Петрівські добровольці отримали зимовий одяг

  Читати далі

  Перемогу наближай – до «Гвардії наступу» вступай!

  Читати далі

  Здоров’я душі теж важливе

  Читати далі

  Литовці подивились, як петрівчани боронились

  Читати далі