Самі плетуть і продають – ЗСУ підтримують

  Лютізькі школярки присвятили канікули добрій справі

   

  Учасниці гуртка декоративно-ужиткового мистецтва в Лютежі виготовляють патріотичні сувеніри на продаж. На допомогу нашим захисникам уже спрямували десятки тисяч гривень

   

  – Один наш браслет врятував життя військовому. Звичайна, як для нас, прикраса, виявилася магічною. Цей чоловік до нас підійшов і купив ще один браслет, сказав, що той перший допоміг йому вижити, – розповідає Яніна Романенко.

   

  Шестеро дівчат плетуть синьо-жовті браслети, виготовляють ляльки-мотанки, медальйони, дармовиси (брелоки), прикраси для смартфонів з бісеру. Самі й продають власні вироби. Завдяки цьому вже передали кошти на автівку для передової, придбали форму для односельця, «розвантажку» для дідуся, який воює, пластини для бронежилетів іншим бійцям, ліки для пацієнтів мобілізованого лікаря, зробили чимало переказів на рахунок у Національному банку України…

   

  Ці завзяті шести- та семикласниці відвідують гурток декоративно-ужиткового мистецтва «Майстерня мрій» Лариси Галянт. Ідея навчити дітей робити патріотичні браслети та сувеніри належить директорці комунального закладу Петрівської сільської ради «Центр культурних послуг» Юлії Івановій. Проте саме школярки перетворили її на доброчинний проєкт. Заручившись підтримкою батьків, наприкінці весни дівчатка вирішили продавати свої вироби, щоб допомагати українським захисникам.

   

  Мами закупили додатковий матеріал і підстраховують під час продажу поробок. Щось дівчата навчилися майструвати на заняттях гуртка, а щось і самі освоїли завдяки роликам з YouTube. Діти охоче розповідають про свою ініціативу:

   

  – На вужчий браслет іде хвилин 10, а на ширший – приблизно 20, – показує Віка Романенко щойно сплетений виріб.

   

  – Продаємо їх у п’ятницю на ринку в Лютежі, а у вихідні біля «Фори». Купують військові для себе як обереги та просто перехожі. Дуже багато людей просять дозволу нас сфотографувати, щоб поширити інформацію у соцмережах і заохотити інших приходити та купляти, – розповідає Софія Кирієнко.

   

  Якщо ви також хочете допомогти і придбати сувенір від дівчат, телефонуйте за номером:
  📞 +38 096 521 01 87

   

  – Ця справа як хобі для нас, – висловлює спільну думку Аріна Палій. – Хочемо, щоб в Україні всі люди були щасливі, й ці браслети стали їхніми талісманами. Такою роботою ми наближаємо нашу країну до Перемоги.

   

  – Гроші, що збираємо зараз, передамо переселенцям, які найбільше потребують допомоги та підтримки, – каже Марія Трохименко.

   

  – Ми не втомилися, будемо плести до Перемоги. А може, навіть і після війни, – припускає Поліна Горголь.

   

  – Батьки допомагають дітям робити їхню добру справу, тож і я тільки «за», – підсумовує Лариса Галянт. – До речі, патріотичний порив наших дівчаток спонукає й інших дітей приєднуватися до занять.

   

  На головному фото – патріотична команда: (зліва направо) Яніна Романенко, Аріна Палій, Поліна Горголь, Лариса Галянт (керівниця гуртка), Софія Кирієнко, Марія Трохименко, Віка Романенко.

   

   

  Читайте також

  На державу надійся, а відбудовуй сам

  Читати далі

  Війна очима митців

  Читати далі

  Олексій Кухар: «Якість – наш профіль»

  Читати далі

  На дроні літай – окупантів виявляй

  Читати далі

  Якісно навчити та вберегти – як досягти?

  Читати далі

  Війна і діти

  Читати далі

  Сергій Солтис: «На всю громаду лишалося троє лікарів»

  Читати далі

  Самі плетуть і продають – ЗСУ підтримують

  Читати далі

  «Коли було страшно, ми сміялись»

  Читати далі

  Тут пацієнти більш свідомі

  Читати далі

  Тетяна Кузьмич: «Це буде перемога всього світу»

  Читати далі

  Воїни світла, воїни добра

  Читати далі

  Тривожна осінь 2022-го

  Читати далі

  Наш земляк – воїн Олег Музика отримав військову нагороду

  Читати далі

  Загиблі герої нашої громади

  Читати далі

  У «Петрику» завершується ремонт

  Читати далі

  Боремося за волю та долю наших дітей

  Читати далі

  Порушень закону поменшало

  Читати далі

  Скидаємося на «кікімори»

  Читати далі

  Сміттєзвалище на замку

  Читати далі

  «Поговори зі мною»

  Читати далі

  З Днем Незалежності!

  Читати далі