Що робитимете, якщо завтра війна?

  Олександр Руденко, учасник АТО (Нові Петрівці):

  – Кожен із тих, хто був на передовій, готовий до відкритої війни з Російською Федерацією ще від 2014-го року і знає: куди, коли і як рухатись у час ікс. Наші родини давно має плани евакуації за таких умов. Щодо зв’язку – варто придбати радіоприймач на довгих, середніх та ультракоротких хвилях із потужною антеною та додатковим запасом батарей. Але я раджу зберігати спокій. У нашому районі формується батальйон тероборони – як зі штатним особовим складом, так і з резервом, а також допоміжними добровольчими підрозділами при територіальній громаді. Наші Збройні сили не дадуть ворогу можливості далеко зайти вглиб країни. А ті – непрохані гості, хто зайде – живими додому вже ніколи не повернуться.

   

  Лідія Людкевич, пенсіонерка (Нові Петрівці):

  – Я тривожної валізи не збирала і не думаю збирати. Гречки не закуповувала, у погребі повно усього є. Загалом опалюю газом, але є й грубка, щоправда, дрова вже закінчуються. Сподіваюсь на краще: що у нас сильна армія, мужні чоловіки, які захищають нас від біди. У разі чого тікати не планую, буду лишатися вдома й не виходити. Щоб сховатись від обстрілів, є погріб. У дітей така ж позиція. Насправді на цю тему навіть не хочеться звертати уваги, бо в один день повідомляють одне, а наступний – інше. Надходить суперечлива інформація, це вже набридло. Враження, що вони й самі не знають, як все складеться. Звісно, зараз тривожніше, ніж було у 2014 році, адже російських військ від наших кордонів усе ніяк не відводять.

   

  Віктор Варченко, власник магазину «Домовичок» (Старі Петрівці):

  – Дуже хвилююсь із приводу імовірного початку широкомасштабної війни, слідкую за інформацією. У мене двоє синів: старшому – 32 роки, у нього своя сім’я; меншому – 25, він за контрактом три роки відслужив у нацгвардії. Якщо буде загострення, піде на фронт. Я військовозобов’язаний, стріляти вмію. Якщо створюватимуть загін місцевої територіальної оборони, то я, звісно, приєднаюся. Тікати нікуди не збираюся. Дружина теж неабияк занепокоєна, вона колишній медпрацівник, сказала, що якщо, то піде зі мною, буде патрони подавати. Щодо моїх покупців – не помітно, що в людей є якась паніка й вони чимось запасаються. Я не бачу сенсу збирати тривожну валізу, її надовго не вистачить. Щодо продуктів – гречки ще не купляв, але кілька банок тушкованки є.

  Читайте також

  Купила мама мені коня

  Читати далі

  Що робитимете, якщо завтра війна?

  Читати далі

  Зберігаємо спокій, чистимо кулемети

  Читати далі

  Учитель року з Нових Петрівців

  Читати далі

  Парк, водогін, метал-центр – амбітні плани на 2022 рік

  Читати далі

  Юрій Духота: «Ніколи не пізно займатися армрестлінгом»

  Читати далі

  Місце щасливих дітей

  Читати далі

  Час ставити ялинку

  Читати далі

  Прогулянка по незнаному Межигір’ю

  Читати далі

  Сучасні традиції святкування

  Читати далі

  «Червона зона» й нові виклики для мешканців громади

  Читати далі

  Бронетехніка з Нових Петрівців

  Читати далі

  Лютіж проти московського патріархату

  Читати далі

  Повідом сільраду про пошкодження

  Читати далі

  Будьте сміливими і підтримуйте одне одного

  Читати далі

  Чемпіонат з шахів

  Читати далі

  Потрібен менеджер-продавець

  Читати далі

  У лідерах зі сплати податків

  Читати далі

  Час вивішувати прапори

  Читати далі

  Готуймося до надзвичайних ситуацій

  Читати далі

  Олексій Кулеба очолив Київську ОДА

  Читати далі

  «Новопетрівчанка» відсвяткувала 10-річчя

  Читати далі