Яким буде 2022 рік синього тигра?

  Тигр асоціюється з творчістю, мистецтвом, науками та медициною. Тому в 2022 році на піку популярності будуть майстри з рукоділля – шиття, вишивання, деревооброблення, люди художніх професій та спеціалісти з травознавства й психології. Матимуть попит навчальні семінари та школи мистецтв і ремесел. Люди готові сприймати нові знання у новій обстановці.

   

  Від 2022 року починаються позитивні зміни у світі. Люди почуватимуться більш упевненими, їх об’єднуватимуть радісні події.

   

  Пам’ятайте, за місячним календарем у Китаї Новий рік настає 4 лютого. Усі люди, народжені від 1 січня до 4 лютого, належать до знаку тварин минулого року.

  ЩУР

   

  Рік буде сприятливим, захочеться подорожувати новими місцями. Якщо ви добре попрацювали – матимете можливість накопичити грошей. Зверніть увагу на своє здоров’я. Слід обмежити себе у жирній та шкідливій їжі.

   

  БИК

   

  Буде багато переживань. Якщо сил на рішення немає – відкладіть справи в далеку скриньку, не варто наражатися на провокації. У коханні чекають нові знайомства, а ті, хто вже у відносинах, можуть переглянути їх та ухвалити нові важливі рішення на майбутнє.

   

  ТИГР

   

  Час активностей та змін. Усі хочуть з вами дружити та спілкуватися. Ви зможете заробити та витратити гроші із задоволенням. Якщо є можливість вирушити у далеку дорогу – погоджуйтесь. Здоров’я у Тигрів буде міцним, головне – давати собі час для перезавантаження.

   

  КРОЛИК

   

  Намагайтеся не робити важливих дій. Нехай усе залишається як є до кінця року. Тільки наприкінці ви зможете почати щось нове та результативне. Розраховуйте свої сили, не обіцяйте нездійсненного. Проаналізуйте своє здоров’я. Якщо є хронічні хвороби, ви зможете їх подолати.

   

  ДРАКОН

   

  Плануйте й розставляйте пріоритети за чергою, тоді встигнете чимало. Якщо ви готові попрацювати, бути сміливим і рішучим, то 2022 нагородить підкоренням вершин. Але уникайте малознайомих людей, бережіть своє емоційне та фізичне здоров’я.

   

  ЗМІЯ

   

  У сім’ї та на роботі можуть виникати конфлікти та сварки. Але якщо робити правильні висновки та дивитися на ситуацію під різними кутами, надалі буде позитивний досвід. Сил вистачить на підкорення вершин, але необхідно вчитися керувати своїми негативними емоціями.

   

  КІНЬ

   

  Успішний рік для будь-яких починань – бізнес, сім’я, діти. Самотні Коні мають великий шанс зустріти свою половинку. Намагайтеся адекватно сприймати людей, ми всі різні. Не реагуйте на вчинки, всі проблеми можна вирішити. Бережіть свої нерви та серце.

   

  КОЗА

   

  Рік буде спокійним і врівноваженим. Займайтеся своїми звичайними справами без метушні. Не порушуйте правил дорожнього руху. Намагайтеся не засуджувати інших людей. Жінкам варто сходити до профільних лікарів і перевірити своє здоров’я.

   

  МАВПА

   

  Зробіть цей рік незвичайним, рухливим, яскравим, але без ризикованих поїздок, атракціонів і видів спорту. Є ризики отримати травму. Добре купити страховку здоров’я на весь рік, і тоді всі неприємності обійдуть вас стороною. У грошовій сфері має бути успіх.

   

  ПІВЕНЬ

   

  Продовжуйте розпочате. Не варто стартувати у нових проєктах. Ваша дратівливість може бути підвищеною. Намагайтеся контролювати свої висловлювання та дії. Подбайте про шкіру та волосся. Не переохолоджуйтесь.

   

  СОБАКА

   

  Рік буде вдалим і щасливим. Розвивайте себе, насолоджуйтесь процесом і творіть. Ви зараз максимально продуктивні. Намагайтеся всі свої досягнення оберігати від злодюжок, не довіряйте свої дітища першому зустрічному. Бережіть своє тіло і не забирайтеся надто високо.

   

  СВИНЯ

   

  Рік принесе багато змін. Ви зможете купити собі нове житло, зустріти своє кохання, або вас потішить поповнення в сім’ї. Цей рік дає безліч можливостей. Ви можете досягти нових результатів. Не зупиняйтеся на досягнутому. Зіграйте у лотерею, щоб перевірити свій успіх.

   

  © Наталія Мальцева, астрологиня

   

  Замов індивідуальний гороскоп

  Гороскоп за роком народження містить 1/8 частину інформації від всієї натальної карти. Для складання індивідуального гороскопу за датою народження звертайтесь до Наталії Мальцевої:
  📞 +38 063 491 47 05
  🌐 astrolog-ua.org

  Читайте також

  інструкція, як діяти, побачивши ворожий дрон

  «єППО» працює – ворожий «мопед» фіксує

  Читати далі

  5 порад від сімейної лікарки

  Читати далі

  Поспівати, потанцювати, побоксувати…

  Читати далі

  Правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів

  Читати далі

  Святий Валентин – покровитель закоханих і коханих

  Читати далі

  Зимування овочів

  Читати далі

  Замов собі газету!

  Читати далі

  Козацька піца

  Читати далі

  Яким буде 2022 рік синього тигра?

  Читати далі

  Гарбузовий пиріг

  Читати далі
  Спас

  Маковія, Спас та Успіння

  Читати далі
  Шулики

  Шулики – обрядова страва на Маковія

  Читати далі
  обкладинка газети

  Ворог нас не залякає і не зламає

  Читати далі

  Каплиця на території музею переходить до ПЦУ

  Читати далі
  ілюстрація до статті

  Загинув Герой України

  Читати далі

  Оголошення

  Читати далі
  навчання з домедичної допомоги

  «911» на громадських засадах

  Читати далі

  Тривожна осінь 2022-го

  Читати далі

  Наш земляк – воїн Олег Музика отримав військову нагороду

  Читати далі

  Загиблі герої нашої громади

  Читати далі

  У «Петрику» завершується ремонт

  Читати далі

  Боремося за волю та долю наших дітей

  Читати далі