Корпусні меблі із самого серця Старих Петрівців

  Великі сині ангари з написами «Фурнітура» та «ДСП» у самому центрі Старих Петрівців. Що там? Допитливі журналісти «Київського моря» пішли знайомитися. Їх зустрів господар – директор підприємства Peral Олександр ПЕРЕБИЙНОС

   

  Мабуть, кожен із нас заходив до «Аптеки Доброго Дня», клініки «Добробут», ресторану KFS, супермаркету «Сільпо», Ощадбанку, ломбарду «Скарб­ниця» або до Київського національного університету імені Тараса Шевченка. І там ви бачили шафи, вітрини, стій­ки, столи, полиці, тумби – все це вироби старопетрівського підприємства Peral. Їхні меблі є в місцевій школі та новозбу­дованому дитячому садочку «Петрик», який має відкритися у Нових Петрівцях.

   

  Корпусні меблі стали голо­вним продуктом, вироб­ництвом якого займається Олександр Перебийнос із родиною.

   

  А починав Олександр Івано­вич свою підприємницьку діяльність у 90-ті з виго­товлення рамок для картин. І тоді до нього в черзі стояли не лише художники, а й уні­вермаг «Україна» й ЦУМ.

   

   

  З ОДНІЄЇ КІМНАТИ – ДО ГЕКТАРУ ЗЕМЛІ

   

  Меблева ком­панія Peral заснована у 1998 році. «Ми зібрали першу кухню з ДСП у маленькій кім­наті 12 м² на Подолі. Після цього взяли­ся за офіс­ні меблі під замовлення. Потім купили обладнання – верстатний парк. Тепер головний орієнтир нашої компанії – B2B (бізнес для бізнесу): робимо магазинні прилавки, аптечні меблі, готельні, супермаркети й торговельні центри. На­приклад, виготовили рецеп­ції та все оздоблення для го­телю «Спорт» біля Олімпій­ського стадіо­ну», – зазна­чив директор компанії.

   

  У 2003 році Олександр Перебийнос почав займа­тися питанням оренди землі у Старих Петрів­цях. Для бу­дівництва приміщень на болотяній терито­рії довелося привези 50 камазів щебеню. Сьогодні тут – склад ДСП на 1 500 м², склад меблевої фурнітури на 1 500 м², виробни­чий цех на 1 500 м² із великоформатним німецьким обладнан­ням, що вирізняєть­ся своєю точністю. А також окреме примі­щення – шоурум, де можна подивитися зразки фурніту­ри, фасадів, ДСП і зробити всі необхідні замовлення у мене­джерів.

   

  Peral надає послуги для меблевих компаній. «Май­стри приїжджають до нас або замовляють матеріали онлайн. Є спеціальна про­грама розкрою ДСП. Потім телефоном все узгоджуємо. І надсилаємо по всій Україні. Якщо людина сама приїж­джає, то їй дуже зручно, бо весь асортимент матеріалів, фурнітури, всілякі комплек­тні деталі є на місці. У нас вигідні ціни, бо ми – дилери заводів Kronospan і Swisspan. Іноді ми можемо шафу-купе зробити за три години, бо все є на місці», – пояснив Олександр Перебийнос.

   

   

  РОДИННІ ЦІННОСТІ

   

  Олександр Іванович запросив нас до свого кабінету. Поруч із ним ще два столи – робочі місця його синів. Старший, Олексій – відповідає за постачання: ДСП, фурнітура, різноманітні комплектувальні. Співпрацює з українськими та зарубіжними заводами – Ки­тай, Австрія, Німеччина. Молодший, Дмитро – контролює виробництво меблів. Також на підприємстві працюють дочка Олена – відповідає за продажі та роботу менеджерів, і сестра Ірина – фінансова директорка.

   

  Династія сформувалася не ви­падково. Олександр Іванович вважає: «Коли нормальні ро­дичі – це, перш за все, надій­ність. Можна бути спокійним, що нічого не трапиться».

   

  Підприємство постійно вдо­сконалюється, а його спів­робітники проходять різні курси. Нині Peral вивчає мож­ливості виходу на іноземні ринки. «Я живу думками про розвиток своєї справи. Тому мій робочий день ніколи не закінчується, – зізнався Олек­сандр Перебийнос. – А напо­внитися силами мені допо­магає скандинавська ходьба. Від шостої ранку я вирушаю й долаю 5 км. Потім зарядка і басейн. І так само закінчую свій день».

   

  PERAL

  📍 с. Старі Петрівці, вул. Дубровського, 8-Б

  📞 +38 068 250 60 16
  📞 +38 096 791 89 48

  📧 peral-salon@ukr.net

  🌐 https://peral.ua
  🌐 https://mebel.peral.ua

  ⌚ пн-пт: 9:00-17:30
  ⌚ сб: 10:00-14:00

   

  🟢 Текст – Михайло МАЛІНІН

  Фото – Марія САМАНЮК і сайт mebel.peral.ua

  Відео – Олександр ЦИПЕНЮК

  Читайте також

  шеф-кухар тримає піднос із ролами суші

  Йалцин Алієв: «Наші роли та піца смачніші за київські»

  Читати далі
  На фото 5 дітец на тлі стіни з грамотами

  «Я шість годин їхав стоячи…»

  Читати далі
  ілюстрація до теми номера

  Темні часи

  Читати далі
  ілюстрація до статті про Тетяну Скапровську

  Свій одяг віддай, а чужий – собі забирай

  Читати далі
  фотопортрет воїна до статті

  «Під час артобстрілу було багато поранених, я виявився найтяжчим»

  Читати далі

  «Не хочу, щоб мої діти бачили те, що бачив я»

  Читати далі

  На державу надійся, а відбудовуй сам

  Читати далі

  Війна очима митців

  Читати далі

  Олексій Кухар: «Якість – наш профіль»

  Читати далі

  На дроні літай – окупантів виявляй

  Читати далі

  Якісно навчити та вберегти – як досягти?

  Читати далі

  Війна і діти

  Читати далі
  обкладинка газети

  Ворог нас не залякає і не зламає

  Читати далі

  Каплиця на території музею переходить до ПЦУ

  Читати далі
  ілюстрація до статті

  Загинув Герой України

  Читати далі

  Оголошення

  Читати далі
  навчання з домедичної допомоги

  «911» на громадських засадах

  Читати далі

  Тривожна осінь 2022-го

  Читати далі

  Наш земляк – воїн Олег Музика отримав військову нагороду

  Читати далі

  Загиблі герої нашої громади

  Читати далі

  У «Петрику» завершується ремонт

  Читати далі

  Боремося за волю та долю наших дітей

  Читати далі