Тричі рекордсменка
Дата публікації: 08.01.2025
З 10 до 18 грудня 2024 року в місті Коломия, що на Івано-Франківщині, відбувся Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу. 40-річна спортсменка Тетяна Маслянчук із Нових Петрівців не лише тріумфально повернулася у великий спорт, а й встановила одразу три національні рекорди, виборовши титул абсолютної чемпіонки України
Підготовка до чемпіонату тривала майже рік, а 12 грудня спортсменка виступила на всеукраїнському змаганні у ваговій категорії до 76 кг, при цьому її власна вага 69,8 кг. Виступ нашої землячки увійшов в історію українського пауерліфтингу.
У своїй першій спробі в присіданні Тетяна встановила рекорд України, а потім ще двічі перевершила його, закінчивши вправу з результатом 150 кг. У жимі лежачи вона також побила рекорд, витиснувши від грудей 85 кг. У становій тязі спортсменка підняла 145 кг, а в сумі триборства подужала 380 кг, встановивши новий національний рекорд України.
Пауерліфтинг увійшов у життя Тетяни 2018 року. Спочатку жінка прагнула лише відновити форму після вагітності, але тренер Юрій Хміль помітив її потенціал і переконав спробувати себе на змаганнях.
— Сама б я ніколи не наважилася. Це заслуга мого тренера, який повірив у мене, — ділиться пауерліфтерка.
Шлях до успіху був нелегким. Через пандемію COVID-19 Тетяна «випала з графіка», а з початком повномасштабного вторгнення спортсменка зовсім припинила тренуватись.
— Найскладніше під час тренувань було залишати дітей удома, знаючи, що тривога може початися будь-якої миті. Але я розуміла, що маю йти вперед, — розповідає Тетяна. — Адже мотивація стати кращою була надзвичайно сильною. Хочеться бути для дітей прикладом.
Читайте також

Викриття на укритті

Зупинене життя

«Навіть трактор застрягне!»

Зимові випробування для петрівчан

Танець на заході сонця

Місія: нагодувати й зігріти
Два роки чекали на диво
Забрала хвороба
Право на власне майбутнє
Вимір відповідальності
Пам’ять, що гартує, та відповідальність, що рятує
«Плани, яким не судилося здійснитися»
«Завжди допомагав товаришам»
«На нього завжди можна було покластися»
Загинув на Донеччині за Україну