Вибори у Петрівській громаді: перші кандидати

  Невдовзі розпочинається передвиборча кампанія місцевих виборів, що відбудуться 25 жовтня. Вже є і перші кандидати на посаду голови Петрівської громади

   

  Чинний сільський голова Нових Петрівців Радіон Старенький заявив про свій намір балотуватися в інтерв’ю районній газеті «Слово». Він висуватиме свою кандидатуру від політичної партії «Слуга народу».

   

  Ростислав Єрема, сільський голова Старих Петрівців, на своїй сторінці у мережі Facebook опублікував допис із відеозверненням, де заявив про намір висунути свою кандидатуру та боротися за пост голови Петрівської громади від політичної партії «Пропозиція».

   

  Радіон Старенький народився у Нових Петрівцях, закінчував Новопетрівську та Старопетрівську школи. Вищу освіту здобув у 2004 році, закінчивши Одеський державний екологічний університет за спеціальністю «Гідрологія та гідрохімія», отримавши кваліфікацію інженер-гідролог. У 2013 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління».

   

  Старенький є незмінним головою Новопетрівської сільської ради з 2009 року, коли переміг на дострокових виборах голови. У 2010 році Старенький балотувався від Партії регіонів, у 2015-му – йшов вже самовисуванцем.

   

  Ростислав Єрема народився у Старих Петрівцях, навчався у Новопетрівській музичній школі, закінчив Старопетрівську загальноосвітню школу. У 1999 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України (правознавство) та здобув кваліфікацію юриста. Тоді ж склав кваліфікаційний іспит в Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області та отримав свідоцтво про право на зняття адвокатською діяльністю. У 2008 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України, факультет вищих керівних кадрів, та отримав ступінь магістра за спеціальністю «Управління суспільним розвитком».

   

  Єрема вперше був обраний головою Старопетрівської сільської ради у 2002 році. Потім обіймав посади голови Вишгородської районної державної адміністрації, голови Вишгородської районної ради, а згодом – був заступником голови Київської обласної державної адміністрації. У 2015 році знову балотувався на посаду голови Старопетрівської сільради, йшов самовисуванцем і переміг.

  Читайте також

  Петрівська громада заслуговує мати власний майданчик для спілкування

  Читати далі

  Музей пам’яті про героїв

  Читати далі

  Міла Веденьєва: «Дівчата одягають віночки й розцвітають»

  Читати далі

  Як відновитися після коронавірусу – поради лікарки-дієтологині

  Читати далі

  «Зелений борщ» із молодою кропивою та щавлем

  Читати далі

  Veolia бере участь у тендері на збирання відходів із території Петрівської громади

  Читати далі

  Битва за сміття

  Читати далі

  Попри пандемію, на Київщині зросла кількість підприємців

  Читати далі

  Розпочався запис дітей до Новопетрівського дитсадка «Петрик»

  Читати далі

  Харчова плівка на кухні. Кілька варіантів використання, про які ви не знали

  Читати далі

  Як не втрачати енергії під час великого посту

  Читати далі

  Як спекти паску?

  Читати далі