Спортивному клубу «Нептун» виповнилося три роки

  1 серпня 2017 року було урочисто відкрито спортивний клуб «Нептун» в Старих Петрівцях. За три роки існування він прийняв тисячі відвідувачів, розширив штат професійних тренерів та виховав перших переможців районних чемпіонатів

  «Родзинка цього клубу в тому, що зараз нічого схожого у Вишгородському районі немає, – розповідає Борис Медвідь, директор КП «Спортивний клуб «Нептун». – По-перше, це комунальний заклад, по-друге, на утриманні сільської ради. І найголовніше – всі діти до 18 років займаються тут безкоштовно – незалежно від того, чи вони зі Старих Петрівців, чи з Нових, чи з Лютежа».

  Головна мета створення клубу – організувати дозвілля молоді та дітей. «Наше завдання – не тільки виховати якихось великих спортсменів. Наша задача – забрати дітей з вулиці, тобто привчити їх до спорту, до фізичного розвитку», – зазначив Борис Медвідь.

  Спортивний клуб має сучасне обладнання, травмобезпечне покриття, нові окремі роздягальні, душові та вбиральні. Тут можна займатись хортингом, карате, футболом, шахами, а також фітнесом і йогою. Функціонує тренажерний зал із повним комплектом обладнання.

  У «Нептуні» працює команда професійних тренерів. «Вони закінчували вищі навчальні заклади з важкої атлетики, багато курсів підвищення кваліфікації. Постійно приходять якісь нові методики, нові тренажери – це все відповідно треба знати», – пояснив Борис Медвідь.

  На базі клубу були створені доросла та дитяча футбольні команди, які брали участь у Першій та Вищій Лізі та Кубку району і посідали призові місця.

  Наразі через карантинні заходи клуб працює в обмеженому режимі – лише для дорослих.

  Читайте також

  Харчова плівка на кухні. Кілька варіантів використання, про які ви не знали

  Читати далі

  Як не втрачати енергії під час великого посту

  Читати далі

  Як спекти паску?

  Читати далі

  Валентина Головко: «Я все життя на сцені!»

  Читати далі

  Що можна, а що заборонено у піст?

  Читати далі

  Католики вже відшукали яйця, заховані великоднім кроликом

  Читати далі

  Чи йти до храму на Великдень?

  Читати далі

  Обласна гаряча лінія щодо COVID-19

  Читати далі

  Петрівська громада вимагає вирішити проблему сміттєзвалища

  Читати далі

  У Нових Петрівцях згорів будинок пенсіонерів

  Читати далі

  «Київське море» поновлює роботу!

  Читати далі

  Фарбований лис. Як Старенький змінював політичні партії і нарешті «позеленів»

  Читати далі