На Вишгородщині стартувала «морська» оздоровча кампанія

  Цього року карантин не дав можливості провести оздоровчу кампанію для дітей у звичному режимі. Однак хоч в останній місяць літа – коли послабили заходи безпеки, продиктовані коронавірусом – служба у справах дітей та сім’ї Вишгородської райдержадміністрації відправила дітей пільгових категорій Вишгородського району на оздоровлення до моря.

   

  Так, перша група дітлахів вирушила до спортивно-оздоровчого  табору «Спортіум», що розташований у селі Чорноморка на Миколаївщині, повідомляє ІА «Погляд».

   

  А нещодавно 100 дітей із Вишгородського району прибули до дитячого табору «Гренада» у селі Стрілковому Херсонської області. І вже повідомляють про перші враження від морського відпочинку: «Діти в захваті!»

   

  Діти пільгових категорій із Вишгородщини щороку відпочивають на морі завдяки підтримці району. Цього року початок кампанії затягнувся в часі, але у дітей ще є можливість оздоровитися на узбережжях.

   

  «Нагадуємо, що діти віком від 7 до 18 років, які, відповідно до ст. 1 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», мають документ, що підтверджує наявність пільгової категорії, мають право отримати путівку. Для цього одному з батьків або законному представнику дитини необхідно звернутись до служби у справах дітей та сім’ї (м. Вишгород, пл. Шевченка, 1, кім. 99) із відповідною заявою, копією свідоцтва про народження та документом, який підтверджує пільгову категорію дитини», – зауважує служба у справах дітей та сім’ї Вишгородської РДА.

   

  Читайте також

  Петрівська громада заслуговує мати власний майданчик для спілкування

  Читати далі

  Музей пам’яті про героїв

  Читати далі

  Міла Веденьєва: «Дівчата одягають віночки й розцвітають»

  Читати далі

  Як відновитися після коронавірусу – поради лікарки-дієтологині

  Читати далі

  «Зелений борщ» із молодою кропивою та щавлем

  Читати далі

  Veolia бере участь у тендері на збирання відходів із території Петрівської громади

  Читати далі

  Битва за сміття

  Читати далі

  Попри пандемію, на Київщині зросла кількість підприємців

  Читати далі

  Розпочався запис дітей до Новопетрівського дитсадка «Петрик»

  Читати далі

  Харчова плівка на кухні. Кілька варіантів використання, про які ви не знали

  Читати далі

  Як не втрачати енергії під час великого посту

  Читати далі

  Як спекти паску?

  Читати далі