Прокуратура розпочала перевірку законності маєтку Кличка у Лютежі

  Прокуратура Київської області за поданням народної депутатки Ольги Василевської-Смаглюк розпочала перевірку законності використання земель мером Києва Віталієм Кличком у селі Лютіж.

   

  Відомо, що маєток у майже 800 кв. м належить Наталії Єгоровій, дружині Віталія Кличка. Подружжя придбало його в 2013 році. За декларацією мера, ціна маєтку в стилі альпійського шале на момент купівлі була 3 620 000 грн.

   

   

  За ці роки інфраструктура цієї персональної бази відпочинку помітно зросла. Зараз поруч розташований гостьовий будинок, лазня, будинок для обслуги, будиночок для охорони, дебаркадер, приватний пляж та вертолітний майданчик. Вся територія забирає близько 10 га лісу, вони огороджена парканом та ретельно охороняється.

   

  Проте земля, на якій розташована ця база відпочинку, є державною власністю. Її взяли в оренду на 49 років дві фірми – ТОВ «Вишгородлісбуд» та ТОВ «Водолісозахист», підписавши договір оренди з Вишгородською РДА без права забудови, пише Ольга Василевська-Смаглюк.

   

  Таким чином, звівши маєток та огородивши його парканом, Віталій Кличко порушує водний та земельний кодекс. Адже капітальне будівництво ближче, ніж 100 метрів від води, порушує законодавство.

   

   

  Прокуратура викликала на допит директорів ТОВ «Вишгородлісбуд» та ТОВ «Водолісозахист». Журналісти програми «Гроші» з’ясували, що ТОВ «Вишгородлісбуд» належить кільком власникам. Серед них – брат мера Володимир Кличко та Олександр Донець, екскерівник ДП «Антонов». Товариством «Водолісозахист» володіє директор ТОВ «Вишгородлісбуд» Сергій Гольцов.

   

  За словами Ольги Василевської-Смаглюк, Вишгородська прокуратура вже надіслала листи до місцевої РДА з вимогою знести паркан та відкрити доступ до води. Розпочато слідство щодо законності всього, що тут зведено.

   

  Читайте також

  Петрівська громада заслуговує мати власний майданчик для спілкування

  Читати далі

  Музей пам’яті про героїв

  Читати далі

  Міла Веденьєва: «Дівчата одягають віночки й розцвітають»

  Читати далі

  Як відновитися після коронавірусу – поради лікарки-дієтологині

  Читати далі

  «Зелений борщ» із молодою кропивою та щавлем

  Читати далі

  Veolia бере участь у тендері на збирання відходів із території Петрівської громади

  Читати далі

  Битва за сміття

  Читати далі

  Попри пандемію, на Київщині зросла кількість підприємців

  Читати далі

  Розпочався запис дітей до Новопетрівського дитсадка «Петрик»

  Читати далі

  Харчова плівка на кухні. Кілька варіантів використання, про які ви не знали

  Читати далі

  Як не втрачати енергії під час великого посту

  Читати далі

  Як спекти паску?

  Читати далі