Громада села Старі Петрівці звернулася до Президента України

   

  Ремонт дороги може знищити водогін та залишити п’ять тисяч старопетрівчан без води

   

  Громада села упродовж двох з половиною років неодноразово зверталася до чиновників та установ різного рівня, але це не мало результату. Тому депутати Старопетрівської сільської ради одностайно підтримали рішення сільського голови Ростислава Єреми звернутися до Президента України з приводу критичного стану водогону та загрози його знищення через асфальтні роботи, що проводять поруч.

   

  Центральний водогін у Старих Петрівцях проклали у 1950-х роках. Його ремонт розпочали 2018 року, коли з обласного бюджету виділили 10 млн грн на перший етап робіт. За ці кошти виконано значний обсяг відновлювальних робіт і прокладено 7,8 км нових труб. Проте на другий транш у 12,7 млн грн, необхідний для завершення ремонту, громада села чекає вже два роки.

   

  «Для невеликого села, річний бюджет якого становить 17 мільйонів гривень, це величезна сума. Тож сільська рада не має можливості витратити 75% річного бюджету на завершення цих робіт. Тому наразі роботи з відновлення водогону зупинені», – зазначено у зверненні.

   

  Водночас відтинок дороги, під яким пролягає водогін, є частиною траси державного значення Київ–Овруч, яку зараз ремонтує ДП «Київський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» разом із підрядниками. Плановий термін завершення  – 30 жовтня 2020 року, і дорожники вже розпочали роботи біля села.

   

  «Будь-якої миті може статися найгірше: під час розширення дорожнього полотна важка техніка остаточно зруйнує старий водогін і відбудеться не просто прорив, який можна швидко відремонтувати власними силами, а остаточне знищення водогону. Відтак громада села взагалі залишиться без води. І тоді доведеться зривати нове дорожнє покриття і робити майже 200 отворів для проведення ремонтних робіт, прокладання комунікацій і відновлення водопостачання», – йдеться у зверненні.

   

  Громада сподівається, що Президент втрутиться у ситуацію, продемонструє свою громадянську та державну позицію і посприяє виділенню коштів на завершення ремонту.

  Читайте також

  Петрівська громада заслуговує мати власний майданчик для спілкування

  Читати далі

  Музей пам’яті про героїв

  Читати далі

  Міла Веденьєва: «Дівчата одягають віночки й розцвітають»

  Читати далі

  Як відновитися після коронавірусу – поради лікарки-дієтологині

  Читати далі

  «Зелений борщ» із молодою кропивою та щавлем

  Читати далі

  Veolia бере участь у тендері на збирання відходів із території Петрівської громади

  Читати далі

  Битва за сміття

  Читати далі

  Попри пандемію, на Київщині зросла кількість підприємців

  Читати далі

  Розпочався запис дітей до Новопетрівського дитсадка «Петрик»

  Читати далі

  Харчова плівка на кухні. Кілька варіантів використання, про які ви не знали

  Читати далі

  Як не втрачати енергії під час великого посту

  Читати далі

  Як спекти паску?

  Читати далі