Жителі Старих Петрівців перекрили рух дорожньої техніки, щоб захистити водогін

Днями у Старих Петрівцях відбулася попереджувальна мирна акція. Жителі села на деякий час перекрили рух дорожньої техніки, яка почала знімати старий асфальт і готувати дорожнє покриття до ремонту – під ним пролягає центральний водогін, який перебуває в аварійному стані.

 

«Цей водогін було збудовано ще в 1950-х роках. «Важка техніка може його остаточно знищити і залишити все село без води, – пояснює місцевий житель, депутат Вишгородської районної ради Сергій Миронов. – Ми не можемо цього допустити, тому влаштували цю попереджувальну акцію».

 

За його словами, у разі пошкодження водогону доведеться зривати нове дорожнє покриття і робити майже 200 отворів для ремонту і відновлення водопостачання.

 

Ремонт водогону розпочали 2018 року, коли з обласного бюджету виділили 10 млн грн на перший етап робіт. За ці кошти виконано значний обсяг відновлювальних робіт і прокладено 7,8 км нових труб. Проте на другий транш у розмірі 12,7 млн грн, необхідний для завершення ремонту, село чекає вже два роки.

 

Громада села вимагає спочатку закінчити ремонт водогону, а потім робити дорогу. З цією проблемою зверталися вже навіть до президента.

 

Відрізок дороги, під яким пролягає водогін, є частиною траси державного значення Київ – Овруч, яку зараз ремонтує ДП «Київський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» разом із підрядниками. Плановий термін закінчення – 30 жовтня 2020 року, тому дорожники вже розпочали роботи біля села.

 

Читайте також

Фарбований лис. Як Старенький змінював політичні партії і нарешті «позеленів»

Читати далі

«Любі друзі» Старенького. Як оточення Новопетрівського сільського голови розжилося земельними ділянками

Читати далі

КОРУПЦІЙНИЙ КАТОК. За що судять Радіона Старенького

Читати далі

Блокада «Новусу». Як Новопетрівська сільрада намагалася заблокувати роботу гіпермаркету «Новус», і скільки за це заплатить громада села

Читати далі

Помідори по-корейськи

Читати далі

Зміцнення імунітету: які вітаміни потрібно пити восени

Читати далі

П’ять порад правильного догляду за фіалками

Читати далі

20 років без садка. На кошторис дитсадка «Петрик» можна було побудувати чотири садки на 980 дітей

Читати далі

Прокуратура розпочала перевірку законності маєтку Кличка у Лютежі

Читати далі

Жителі Старих Петрівців перекрили рух дорожньої техніки, щоб захистити водогін

Читати далі

Як смачно замаринувати скумбрію

Читати далі

Фрукти, які підвищують гемоглобін

Читати далі