Прокуратура розпочала перевірку законності маєтку Кличка у Лютежі

Прокуратура Київської області за поданням народної депутатки Ольги Василевської-Смаглюк розпочала перевірку законності використання земель мером Києва Віталієм Кличком у селі Лютіж.

 

Відомо, що маєток у майже 800 кв. м належить Наталії Єгоровій, дружині Віталія Кличка. Подружжя придбало його в 2013 році. За декларацією мера, ціна маєтку в стилі альпійського шале на момент купівлі була 3 620 000 грн.

 

 

За ці роки інфраструктура цієї персональної бази відпочинку помітно зросла. Зараз поруч розташований гостьовий будинок, лазня, будинок для обслуги, будиночок для охорони, дебаркадер, приватний пляж та вертолітний майданчик. Вся територія забирає близько 10 га лісу, вони огороджена парканом та ретельно охороняється.

 

Проте земля, на якій розташована ця база відпочинку, є державною власністю. Її взяли в оренду на 49 років дві фірми – ТОВ «Вишгородлісбуд» та ТОВ «Водолісозахист», підписавши договір оренди з Вишгородською РДА без права забудови, пише Ольга Василевська-Смаглюк.

 

Таким чином, звівши маєток та огородивши його парканом, Віталій Кличко порушує водний та земельний кодекс. Адже капітальне будівництво ближче, ніж 100 метрів від води, порушує законодавство.

 

 

Прокуратура викликала на допит директорів ТОВ «Вишгородлісбуд» та ТОВ «Водолісозахист». Журналісти програми «Гроші» з’ясували, що ТОВ «Вишгородлісбуд» належить кільком власникам. Серед них – брат мера Володимир Кличко та Олександр Донець, екскерівник ДП «Антонов». Товариством «Водолісозахист» володіє директор ТОВ «Вишгородлісбуд» Сергій Гольцов.

 

За словами Ольги Василевської-Смаглюк, Вишгородська прокуратура вже надіслала листи до місцевої РДА з вимогою знести паркан та відкрити доступ до води. Розпочато слідство щодо законності всього, що тут зведено.

 

Читайте також

Фарбований лис. Як Старенький змінював політичні партії і нарешті «позеленів»

Читати далі

«Любі друзі» Старенького. Як оточення Новопетрівського сільського голови розжилося земельними ділянками

Читати далі

КОРУПЦІЙНИЙ КАТОК. За що судять Радіона Старенького

Читати далі

Блокада «Новусу». Як Новопетрівська сільрада намагалася заблокувати роботу гіпермаркету «Новус», і скільки за це заплатить громада села

Читати далі

Помідори по-корейськи

Читати далі

Зміцнення імунітету: які вітаміни потрібно пити восени

Читати далі

П’ять порад правильного догляду за фіалками

Читати далі

20 років без садка. На кошторис дитсадка «Петрик» можна було побудувати чотири садки на 980 дітей

Читати далі

Прокуратура розпочала перевірку законності маєтку Кличка у Лютежі

Читати далі

Жителі Старих Петрівців перекрили рух дорожньої техніки, щоб захистити водогін

Читати далі

Як смачно замаринувати скумбрію

Читати далі

Фрукти, які підвищують гемоглобін

Читати далі