Вибори у Петрівській громаді: перші кандидати

Невдовзі розпочинається передвиборча кампанія місцевих виборів, що відбудуться 25 жовтня. Вже є і перші кандидати на посаду голови Петрівської громади

 

Чинний сільський голова Нових Петрівців Радіон Старенький заявив про свій намір балотуватися в інтерв’ю районній газеті «Слово». Він висуватиме свою кандидатуру від політичної партії «Слуга народу».

 

Ростислав Єрема, сільський голова Старих Петрівців, на своїй сторінці у мережі Facebook опублікував допис із відеозверненням, де заявив про намір висунути свою кандидатуру та боротися за пост голови Петрівської громади від політичної партії «Пропозиція».

 

Радіон Старенький народився у Нових Петрівцях, закінчував Новопетрівську та Старопетрівську школи. Вищу освіту здобув у 2004 році, закінчивши Одеський державний екологічний університет за спеціальністю «Гідрологія та гідрохімія», отримавши кваліфікацію інженер-гідролог. У 2013 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління».

 

Старенький є незмінним головою Новопетрівської сільської ради з 2009 року, коли переміг на дострокових виборах голови. У 2010 році Старенький балотувався від Партії регіонів, у 2015-му – йшов вже самовисуванцем.

 

Ростислав Єрема народився у Старих Петрівцях, навчався у Новопетрівській музичній школі, закінчив Старопетрівську загальноосвітню школу. У 1999 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України (правознавство) та здобув кваліфікацію юриста. Тоді ж склав кваліфікаційний іспит в Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області та отримав свідоцтво про право на зняття адвокатською діяльністю. У 2008 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України, факультет вищих керівних кадрів, та отримав ступінь магістра за спеціальністю «Управління суспільним розвитком».

 

Єрема вперше був обраний головою Старопетрівської сільської ради у 2002 році. Потім обіймав посади голови Вишгородської районної державної адміністрації, голови Вишгородської районної ради, а згодом – був заступником голови Київської обласної державної адміністрації. У 2015 році знову балотувався на посаду голови Старопетрівської сільради, йшов самовисуванцем і переміг.

Читайте також

Фарбований лис. Як Старенький змінював політичні партії і нарешті «позеленів»

Читати далі

«Любі друзі» Старенького. Як оточення Новопетрівського сільського голови розжилося земельними ділянками

Читати далі

КОРУПЦІЙНИЙ КАТОК. За що судять Радіона Старенького

Читати далі

Блокада «Новусу». Як Новопетрівська сільрада намагалася заблокувати роботу гіпермаркету «Новус», і скільки за це заплатить громада села

Читати далі

Помідори по-корейськи

Читати далі

Зміцнення імунітету: які вітаміни потрібно пити восени

Читати далі

П’ять порад правильного догляду за фіалками

Читати далі

20 років без садка. На кошторис дитсадка «Петрик» можна було побудувати чотири садки на 980 дітей

Читати далі

Прокуратура розпочала перевірку законності маєтку Кличка у Лютежі

Читати далі

Жителі Старих Петрівців перекрили рух дорожньої техніки, щоб захистити водогін

Читати далі

Як смачно замаринувати скумбрію

Читати далі

Фрукти, які підвищують гемоглобін

Читати далі