У Вишгородському районі перевіряють школи і садочки

Районна комісія відділу освіти Вишгородської РДА перевіряє готовність навчальних закладів до нового навчального року

 

Загалом у Вишгородському районі 27 шкіл і 12 дитячих садочків. Усі вони мають бути належним чином підготовлені до прийому дітей із 1 вересня. За словами в. о. начальника відділу освіти Вишгородської РДА Вікторії Добровольської, цей захід спрямований на те, щоб побачити, як триває завершальний етап підготовки, і за потреби підказати керівникам шкіл та садочків, на що варто звернути увагу, які недоліки потрібно усунути.

 

Загалом є навчальні заклади, що вже майже цілком готові до прийому учнів і дошкільнят, у деяких — роботи на завершальній стадії або тривають ремонти, що мають закінчитися до початку навчального року.

 

Нинішній навчальний рік розпочнеться у непростих умовах пандемії коронавірусу, тож школи і садочки вживають необхідних заходів безпеки. Зокрема, розміщують на території плакати з нагадуванням про карантинні правила і необхідність їх дотримуватися.

 

Нагадаємо, МОЗ надало школам рекомендації для початку навчального року. Так, до роботи не допускатимуть працівників із підвищеною температурою (понад 37,2) та ознаками ГРЗ. Як учні, так і співробітники навчального закладу повинні бути у засобах індивідуального захисту. У школах мають: мінімізувати пересування дітей кабінетами, а також запобігати скупченню, забезпечити наявність антисептиків та засобів гігієни, провітрювання класів після кожного заняття, а наприкінці дня – очищення та дезінфекцію поверхонь. Усі працівники закладу забезпечуються засобами індивідуального захисту з розрахунку 1 захисна маска на 3 години роботи. ЗІЗ мають бути в наявності з розрахунку на 5 робочих днів.

 

Читайте також

Фарбований лис. Як Старенький змінював політичні партії і нарешті «позеленів»

Читати далі

«Любі друзі» Старенького. Як оточення Новопетрівського сільського голови розжилося земельними ділянками

Читати далі

КОРУПЦІЙНИЙ КАТОК. За що судять Радіона Старенького

Читати далі

Блокада «Новусу». Як Новопетрівська сільрада намагалася заблокувати роботу гіпермаркету «Новус», і скільки за це заплатить громада села

Читати далі

Помідори по-корейськи

Читати далі

Зміцнення імунітету: які вітаміни потрібно пити восени

Читати далі

П’ять порад правильного догляду за фіалками

Читати далі

20 років без садка. На кошторис дитсадка «Петрик» можна було побудувати чотири садки на 980 дітей

Читати далі

Прокуратура розпочала перевірку законності маєтку Кличка у Лютежі

Читати далі

Жителі Старих Петрівців перекрили рух дорожньої техніки, щоб захистити водогін

Читати далі

Як смачно замаринувати скумбрію

Читати далі

Фрукти, які підвищують гемоглобін

Читати далі