Громада села Старі Петрівці звернулася до Президента України

 

Ремонт дороги може знищити водогін та залишити п’ять тисяч старопетрівчан без води

 

Громада села упродовж двох з половиною років неодноразово зверталася до чиновників та установ різного рівня, але це не мало результату. Тому депутати Старопетрівської сільської ради одностайно підтримали рішення сільського голови Ростислава Єреми звернутися до Президента України з приводу критичного стану водогону та загрози його знищення через асфальтні роботи, що проводять поруч.

 

Центральний водогін у Старих Петрівцях проклали у 1950-х роках. Його ремонт розпочали 2018 року, коли з обласного бюджету виділили 10 млн грн на перший етап робіт. За ці кошти виконано значний обсяг відновлювальних робіт і прокладено 7,8 км нових труб. Проте на другий транш у 12,7 млн грн, необхідний для завершення ремонту, громада села чекає вже два роки.

 

«Для невеликого села, річний бюджет якого становить 17 мільйонів гривень, це величезна сума. Тож сільська рада не має можливості витратити 75% річного бюджету на завершення цих робіт. Тому наразі роботи з відновлення водогону зупинені», – зазначено у зверненні.

 

Водночас відтинок дороги, під яким пролягає водогін, є частиною траси державного значення Київ–Овруч, яку зараз ремонтує ДП «Київський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» разом із підрядниками. Плановий термін завершення  – 30 жовтня 2020 року, і дорожники вже розпочали роботи біля села.

 

«Будь-якої миті може статися найгірше: під час розширення дорожнього полотна важка техніка остаточно зруйнує старий водогін і відбудеться не просто прорив, який можна швидко відремонтувати власними силами, а остаточне знищення водогону. Відтак громада села взагалі залишиться без води. І тоді доведеться зривати нове дорожнє покриття і робити майже 200 отворів для проведення ремонтних робіт, прокладання комунікацій і відновлення водопостачання», – йдеться у зверненні.

 

Громада сподівається, що Президент втрутиться у ситуацію, продемонструє свою громадянську та державну позицію і посприяє виділенню коштів на завершення ремонту.

Читайте також

Фарбований лис. Як Старенький змінював політичні партії і нарешті «позеленів»

Читати далі

«Любі друзі» Старенького. Як оточення Новопетрівського сільського голови розжилося земельними ділянками

Читати далі

КОРУПЦІЙНИЙ КАТОК. За що судять Радіона Старенького

Читати далі

Блокада «Новусу». Як Новопетрівська сільрада намагалася заблокувати роботу гіпермаркету «Новус», і скільки за це заплатить громада села

Читати далі

Помідори по-корейськи

Читати далі

Зміцнення імунітету: які вітаміни потрібно пити восени

Читати далі

П’ять порад правильного догляду за фіалками

Читати далі

20 років без садка. На кошторис дитсадка «Петрик» можна було побудувати чотири садки на 980 дітей

Читати далі

Прокуратура розпочала перевірку законності маєтку Кличка у Лютежі

Читати далі

Жителі Старих Петрівців перекрили рух дорожньої техніки, щоб захистити водогін

Читати далі

Як смачно замаринувати скумбрію

Читати далі

Фрукти, які підвищують гемоглобін

Читати далі