Спортивному клубу «Нептун» виповнилося три роки

1 серпня 2017 року було урочисто відкрито спортивний клуб «Нептун» в Старих Петрівцях. За три роки існування він прийняв тисячі відвідувачів, розширив штат професійних тренерів та виховав перших переможців районних чемпіонатів

«Родзинка цього клубу в тому, що зараз нічого схожого у Вишгородському районі немає, – розповідає Борис Медвідь, директор КП «Спортивний клуб «Нептун». – По-перше, це комунальний заклад, по-друге, на утриманні сільської ради. І найголовніше – всі діти до 18 років займаються тут безкоштовно – незалежно від того, чи вони зі Старих Петрівців, чи з Нових, чи з Лютежа».

Головна мета створення клубу – організувати дозвілля молоді та дітей. «Наше завдання – не тільки виховати якихось великих спортсменів. Наша задача – забрати дітей з вулиці, тобто привчити їх до спорту, до фізичного розвитку», – зазначив Борис Медвідь.

Спортивний клуб має сучасне обладнання, травмобезпечне покриття, нові окремі роздягальні, душові та вбиральні. Тут можна займатись хортингом, карате, футболом, шахами, а також фітнесом і йогою. Функціонує тренажерний зал із повним комплектом обладнання.

У «Нептуні» працює команда професійних тренерів. «Вони закінчували вищі навчальні заклади з важкої атлетики, багато курсів підвищення кваліфікації. Постійно приходять якісь нові методики, нові тренажери – це все відповідно треба знати», – пояснив Борис Медвідь.

На базі клубу були створені доросла та дитяча футбольні команди, які брали участь у Першій та Вищій Лізі та Кубку району і посідали призові місця.

Наразі через карантинні заходи клуб працює в обмеженому режимі – лише для дорослих.

Читайте також

Фарбований лис. Як Старенький змінював політичні партії і нарешті «позеленів»

Читати далі

«Любі друзі» Старенького. Як оточення Новопетрівського сільського голови розжилося земельними ділянками

Читати далі

КОРУПЦІЙНИЙ КАТОК. За що судять Радіона Старенького

Читати далі

Блокада «Новусу». Як Новопетрівська сільрада намагалася заблокувати роботу гіпермаркету «Новус», і скільки за це заплатить громада села

Читати далі

Помідори по-корейськи

Читати далі

Зміцнення імунітету: які вітаміни потрібно пити восени

Читати далі

П’ять порад правильного догляду за фіалками

Читати далі

20 років без садка. На кошторис дитсадка «Петрик» можна було побудувати чотири садки на 980 дітей

Читати далі

Прокуратура розпочала перевірку законності маєтку Кличка у Лютежі

Читати далі

Жителі Старих Петрівців перекрили рух дорожньої техніки, щоб захистити водогін

Читати далі

Як смачно замаринувати скумбрію

Читати далі

Фрукти, які підвищують гемоглобін

Читати далі