На Вишгородщині стартувала «морська» оздоровча кампанія

Цього року карантин не дав можливості провести оздоровчу кампанію для дітей у звичному режимі. Однак хоч в останній місяць літа – коли послабили заходи безпеки, продиктовані коронавірусом – служба у справах дітей та сім’ї Вишгородської райдержадміністрації відправила дітей пільгових категорій Вишгородського району на оздоровлення до моря.

 

Так, перша група дітлахів вирушила до спортивно-оздоровчого  табору «Спортіум», що розташований у селі Чорноморка на Миколаївщині, повідомляє ІА «Погляд».

 

А нещодавно 100 дітей із Вишгородського району прибули до дитячого табору «Гренада» у селі Стрілковому Херсонської області. І вже повідомляють про перші враження від морського відпочинку: «Діти в захваті!»

 

Діти пільгових категорій із Вишгородщини щороку відпочивають на морі завдяки підтримці району. Цього року початок кампанії затягнувся в часі, але у дітей ще є можливість оздоровитися на узбережжях.

 

«Нагадуємо, що діти віком від 7 до 18 років, які, відповідно до ст. 1 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», мають документ, що підтверджує наявність пільгової категорії, мають право отримати путівку. Для цього одному з батьків або законному представнику дитини необхідно звернутись до служби у справах дітей та сім’ї (м. Вишгород, пл. Шевченка, 1, кім. 99) із відповідною заявою, копією свідоцтва про народження та документом, який підтверджує пільгову категорію дитини», – зауважує служба у справах дітей та сім’ї Вишгородської РДА.

 

Читайте також

Фарбований лис. Як Старенький змінював політичні партії і нарешті «позеленів»

Читати далі

«Любі друзі» Старенького. Як оточення Новопетрівського сільського голови розжилося земельними ділянками

Читати далі

КОРУПЦІЙНИЙ КАТОК. За що судять Радіона Старенького

Читати далі

Блокада «Новусу». Як Новопетрівська сільрада намагалася заблокувати роботу гіпермаркету «Новус», і скільки за це заплатить громада села

Читати далі

Помідори по-корейськи

Читати далі

Зміцнення імунітету: які вітаміни потрібно пити восени

Читати далі

П’ять порад правильного догляду за фіалками

Читати далі

20 років без садка. На кошторис дитсадка «Петрик» можна було побудувати чотири садки на 980 дітей

Читати далі

Прокуратура розпочала перевірку законності маєтку Кличка у Лютежі

Читати далі

Жителі Старих Петрівців перекрили рух дорожньої техніки, щоб захистити водогін

Читати далі

Як смачно замаринувати скумбрію

Читати далі

Фрукти, які підвищують гемоглобін

Читати далі